Ю-2016,15,14 Papagoid - haldjad- Sigrid ja Ülle

Pakume ainulaadseid poolvääriskividest tasakaalustavaid ehteid: iseend ja kalleid kaaslasi kaunistavaid asümmeetrilisi kõrvarõngaid ja haldjalikke peaehteid, ning igasugust muud meie vibratsiooniliste kätega valmistatud haldjakraami.

Asümmeetrilised kõrvarõngad

 

Asümmeetrilised kõrvarõngad on erilised, kuna üks paar koosneb mees- ja naispoolest, peegeldades meie sisemaailmas valitsevat duaalsust. Tule proovi, kas Sinule sobib meest sümboliseeriv kõrvarõngas keha meespoolele, või on kõik hoopis vastupidi?

Haldjalikud peaehted

Imelisi peaehteid kandes tunnevad KÕIK naised end kui jumalannad! Ilusad väeasjad meie ümber aitavad õrnemal sugupoolel tunda end naiselikuna, emmates tõelist olemust ning sisemist Jumalanna aspekti. Naise sisemise sära äratamiseks, ja selle jagamiseks maailmaga, on vägagi vajalik eneseimetlus ja enesega rahulolu. End täielikult armastav naine on õnnelik.

Haldjalikke peaehteid on eriti mõnus kanda ka mediteerides, kolmandal silmal asetsev kristall tõstab meie vibratsiooni.

 

 

Haldjasärgid ja seelikud

Samuti saab meilt mõnusaid kunstilisi kehakatteid, käsitsi maalitud haldjasärke ja seelikuid. Vibratsiooniliste kätega maalitud riideesemete sügavam mõte on tunda end iseenda nahas hästi, emmates oma sisemist jumalannat või jumalat.

 

Tutvu  ehetega:            www.vaimu.etsy.com

Kontakt:

sigrid.papagoi@gmail.com

 

ulle.papagoi@gmail.com

Ülle ja Sigrid Papagoi

Haldjasärgid ja seelikud, haldjalikud peaehted -  tunda end hästi oma haldjarõivais