Ю- Jana Kriisa - - иога детям

Miks mulle meeldib lastele joogat õpetada?

Lastel on täiskasvanutele õpetada sama palju kui täiskasvanutel lastele, oleme samal ajal teineteise õpetajad ja õpilased. Lapsed aitavad meeles pidada, et joogapraktika peaks olema lõbus. Laste sisemine uudishimu, loovus ja ääretu energia inspireerib mind olema avatud mängulisusele minu enda joogapraktikas

Telefon: 56202560 E-post: jana.estonia@gmail.com

Laste joogatunnid:  
E  17.00 Viljandi Vaba Waldorfkool  K  17.00 Viljandi Vaba Waldorfkool 
Eratunnid kokkuleppel.

Endast:
1995. aastal asusin elama Londonisse. Turismimajanduse õppimise kõrvalt külastasin järgnevate aastate jooksul paljusid Euroopa riike ja selliseid maid nagu Lõuna-Aafrika, Dubai, Hong Kong, Hiina, Tai. Hiljem Ameerikas ja Bahamal elades reisisin Kanadasse, Kariibimere maadesse ja Indiasse. Avastades välist maailma, avanes mulle tasapisi ka sisemine maailm. 
Joogatundi sattusin esimest korda Londonis 1997. aastal. Sellest ajast alates olen kokku puutunud erinevate joogastiilidega, meditatsiooni meetoditega, kohtunud vaimsete õpetajatega.  Šivananda joogani jõudsin 2011. aastal Bahamal sealset aašramit külastades. 2013. aastal läbisin TTC kursuse Londonis svaami Jotirmayananda, svaami Atmaramandanda ja svaami Kailasananda juhendamisel. 
Oma lapsele joogat õpetades tulid mänguhoos kaasa tegema ka tema sõbrad. Nii kujuneski välja Šivananda joogatund lastele.