Ю2017 Dagne Virkola_

Dagne Virkola on kunstnik ja tervendaja, kes tunnetab looduses peituvaid salapäraseid vaimolendeid. Juba varasest noorusest alates on ta selle varjatud maailma detaile avanud ning vaatajateni toonud. Nii sünnivad puitskulptuurid ja -reljeefid, aga ka maalid ja luuletused. Dagne omanäolise käekirjaga puidutööd kannavad endas loovat ja tasakaalustavat väge, rõõmustavad ilu ja suurepärase teostusega. Iga töö on ainulaadne ning teostatud käsitsi, ilma elektrilisi abivahendeid kasutamata. Kui olemasolevate tööde hulgas ei leidu seda, mis just Sind kõnetaks, telli Dagnelt väeese, mis on loodud just Sinule. Koostöös nähtamatu maailmaga toob Dagne inimesteni ka meditatsioone ja vahendab tervendavat energiat, omades selles valdkonnas pikaajalist kogemust.

FB: https://www.facebook.com/dagne.virkola     

http://valguseruum.blogspot.com.ee/p/blog-page_17.html

Registreerumine eravastuvõtule: dagneart@yahoo.com

"Olen vabakutseline kunstnik ja tervendaja. Oma koolituse ja vaimse treeningu olen saanud Soomes. Kõige rohkem on mind mõjutanud Taani vaimne õpetaja ja Uue Aja müstik Asger Lorentsen, kelle käe all õppisin vaimset teraapiat (Spiritual Therapy) ja tervendamist südamevooga (Heart Healing).
Minu meditatsioonid ja tervendusseansid kannavad endas Uue Ajastu impulssi ja on suunatud kõigile neile, kes otsivad iseennast ja sügavamat mõtet oma elule praeguses kiiresti muutuvas ajas."