На 10. фестивале 2018 г.: Ритуалы и исцеляющие матры Индии. они так похожи на наши!

На  10. фестивале 2018 г.: Ритуалы и исцеляющие  матры  Индии. они так похожи на наши  и так полезны нам.

Riitused ja ravivad mantrad küll India näidetel, ese polegi nii  kaugel meist ja meile omasest

 India olevat taevaväravatele lähim maa, kus soovid eriti kergesti täide minevat. Võib küsida, miks siis paljud on vaesed, liigselt on kuritegevust ja palju haigeid?!? Kuid, kas ongi nii kerge elada inimesel hüpleva mõttega, kahtluste ja kõhkluste, vahelduvate soovide ja ihadega ja ilma fookuseta võlumetsas, kus iga mõte võtab kiirelt soovitud kuju? Kui seda "monkey mindi" ei oleks, mis juhtuks siis?

 Suhtlemiskoolitaja ja (aja)kirjanik Katrin Aedma, kes on vaimse maailmaga aktiivselt suhelnud lapsepõlvest ja india kultuuriga lähedalt kokku puutunud üle 10. aasta avab meile ukse india rituaalide maailma tõmmates paralleele emakese Eestimaa kommetega. Kuulete sellest, kuidas meelitada Kasturi Kajiaga ehk kitse nabaga raha ligi ja milline on riituste puhul Indias gurude, astroloogide, babade ja pantitite roll. Katrin räägib sellest, kuidas Vastu (Feng-Shui eelkäia) abil endale elukaaslane luua ja õpetab läbi viima kaasaloomise rituaali. Saate teada kõvahäälselt mantrate kordamise ja laulmise jõust ning seda, kuidas emotsioonidega soovidele väge juurde anda nii, et Universum kuuleks hüüdja sõnumit. Katrin räägib ka sellest, mis on kahene ja vale taotlus, sest Universum ei kuule mitte seda, mida me karjume vaid eelkõige ikka seda, mida mõtetes sosistame. 

Kuulame koos ravimantrat ja chantime ehk kordame võlusõnu. 

Katriniga on kaasas tema abikaasa indialasest valge auraga tervendaja ja astroloogiline nõustaja Vicky ja idamaa.com rändkauplus, kus spetsiaalselt meie festivaliks on soodushinnaga müügil tema vaimse kasvu võlu ja valu paljastav kolmik - magamistoa rohelise kummuti alumise sahtli sisu paljastavad raamatud (3tk - 15 eur, tavahind 1 raamat 21 eur). 

Raamatutes on muuhulgas põnevaid rituaale sh elukaaslase nõidumise rituaal! 

Tule kuula, koge ja tunneta väge, mis on esinejas ja peale temaga kohtumist ka Sinus! 

NB! idamaa.com rändkaupluse peatused aastal 2018
________________________________
katrin.aedma@gmail.com
+372 513 2444
www.KaTraining.weebly.com
www.KaKonsultatsoonid.ee
www.idamaa.com