Ю2016,15,14... Урмас Вайно - мандалac

Urmas Vaino Facebook: Healing Mandalas by Urmas Vaino  продажа мандал и амулетов Пранашри

MANDALAD on kosmilised diagrammid, mis viivad rännakule teadvuse avarustesse. Nende efektiivse mõju pärast üli- ja alateadvusele on mandalaid kasutatud kõikides maailma kultuurides – meditatsiooni abivahenditena, tervendamiseks, pühitsemiseks, taotlustele jõu andmiseks, selguse saamiseks, oma sisemiste mustrite muutmiseks, blokeeringute vabastamiseks jne. Mandalate keel on universaalne, telepaatiline ning kõigile arusaadav.

Oled ehk kuulnud väljendit „üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna” – mandalad on näide sellest, et just nii see ongi.

Minu mandalad sünnivad avardunud teadvuse seisundis. Meditatsioonides ja meelerännakutel saan nägemuse sellest, millise sõnumiga mandala sündida tahab.

Kõik minu mandalad on tervendava mõjuga – leevendavad terviseprobleeme ja aitavad lahustada ka väliseid takistusi. Osad neist ühendavad sind taevaste sfääridega, teised tugevdavad maandust, kolmandad loovad tasakaalu Maa ja Taeva vahel, aitavad luua rõõmu ja küllust. Ja veel palju muud.

Kuidas mu mandalad töötavad?

Kõige efektiivsem on nende mõju toas seinal. Siis nad laevad terve ruumi ja kõik selles ruumis viibijad saavad nende tervendavast energiast osa. Mandala mõju garanteerib signatuur pildi all, sest signeerin vaid 100% hääles oleva pildi. Valede toonidega pildil võib olla hoopis teistsugune mõju ja kuna kõik printerid prindivad pisut erinevalt, siis häälestan trükifaili vastavale printerile. Soovitan väga seinale asetada vaid signeeritud mandalaid.

Facebook: Healing Mandalas by Urmas Vaino