Ю2017 Лейли Рооден

Лейли Рооден - Магистр энергетического целительства

Услуги:

Энергетическое оздоровление (живые организмы)

  Информация о методе вашего личного оздоровления, а также о силе и средствах, которые помогут вам в процессе оздоровления, доступ к информации.

  Консультирование.

 Лечебные картины на основе энергетических структур.

 Энергетически оздоравливающая книга.

 Консультирование + частичное оздоровление.

 Семинары, лекции, технические приемы оздоровления. 

 Толкование снов; фактическое значение – информация

Очищение жилых помещений, контроль природной энергии и пр.

 

Диплом магистра «энергетических лечебных наук» (энергетического оздоровления)

Диплом Таллиннской школы интуитивных наук (cum laude).

Лондонская школа наук о натуральном здоровье:дипломирована в области гипнотерапии, кинезиологии, индологии, меридиональной психотерапии, спортивного питания, рефлексологии, лечения прошлой жизни, лечения холистической боли, терапии с помощью холистического массажа, анатомии и физиологии

 

Контактные данные: +372 5783 6928 www.koolteemant.eu 


Leili Rooden,

(õppinud Londoni Naturaalse Terviseteaduse Koolis ja Tallinna Intuitiivteaduste Koolis) meedium, shamaan, energia raviteaduste magister. Tegev alternatiivmeditsiinis alates 2002 aastast. Koostan tervendamise projekte, tegelen mandalate, ruunide, pendlite ja energeetilise tervendamisega ning paljude kõike kasutatavate töövahenditega holistilises meditsiinis, sealhulgas töötamine TARO kaartidega. Kontrollin inimeste tervist, varjatud haigusi kehas. Pakun ainult terapeutilise suunitlusega teenust. Tervendan.

Kontrollin inimeste kodudes aedade ja kodu energiat; puhastan. Võimalusel loon tervendava energia aia inimese koduaeda.

 Soovikohaselt on võimalik tellida konkreetse teemaga mandalat.

Eemaldan kehast ja inimese elust kõikvõimalikud probleemid ja takistused ning kiusatused; juhul kui neid on ja annan nõu erinevates teemades.                                                            

RUUN MANDALA - Armastuse mandala           Ruunmandalad on isikupärased mandalad. Koostan Õnne-, Abielu- ja Raha mandalaid. Parema elu jaoks sobivad just need mandalad. Sedasorti mandalad on õnne mudelid. Toovad raha, õnne ja armstust inimese ellu. Enamiku ini este elu on kesine. Mandala aitab ja toetab teid eluteel.

 Tahad õnne, armastust või raha rohkem enda ellu, siis nüüd on sul võimalus saada seda substantselt. Joonistan isikupäraseid mandalaid sinu energiabaasil põhineval informatsioonil, mis suurendab raha, õnne ja armastse sissevoolu Sinu ellu.

Kontakt +372 57836928

Aadress: Vana-Merivälja tee 6, Tallinn, Estonia

www.koolteemant.eu